The following teams are participating in our event.

Team Gender Pool
Chinook FC10 City (Navarro) Boys CRAIGIEVAR (U11boys T1)
Foothills FC 2011 (Petryna) Boys DUNROBIN (U11boys T1)
KC Trojans (Bialowas) Boys CRAIGIEVAR (U11boys T1)
NSU (Munoz) Boys CRAIGIEVAR (U11boys T1)
Rangers FC11 Blue Boys CRAIGIEVAR (U11boys T1)
Scottish United (Hernandez/Westergaard) Boys DUNROBIN (U11boys T1)
SW Sting (Elzein) Boys DUNROBIN (U11boys T1)
SWU SC11 -Melo/Reyes Boys DUNROBIN (U11boys T1)
Battle River (Diewold) Boys PERTH (U11boys T2)
Blizzard SC12 boys (Baker) Boys DUNVEGAN (U11boys T2)
Edmonton strikers (Silvest) Boys DUNVEGAN (U11boys T2)
Foothills Rampage (Ritchie) Boys PERTH (U11boys T2)
Fury U11 2012 (Villanueva) Boys PERTH (U11boys T2)
KC Trojans (Pichette) Boys STIRLING (U11boys T2)
KC U11 Gnan Boys DUNVEGAN (U11boys T2)
Saints (O’Shea) Boys STIRLING (U11boys T2)
Scottish United (Costa) Boys DUNVEGAN (U11boys T2)
Scottish United (Janicki) Boys STIRLING (U11boys T2)
Scottish United (Martin) Boys PERTH (U11boys T2)
Scottish United (Morgan/Westergaard) Boys DUNVEGAN (U11boys T2)
Scottish United (Netelenbos) Boys STIRLING (U11boys T2)
Impact -Litzenberger Girls EDINBURGH (U11girls T1)
Blizzard SC11 (Cowan) Girls EDINBURGH (U11girls T1)
Foothills 2011 (Loftus) Girls EDINBURGH (U11girls T1)
Foothills WFC 11 (Jenkinson) Girls EDINBURGH (U11girls T1)
MUSC Colts (Winston) Girls EDINBURGH (U11girls T1)
Scottish (Figueiredo) Girls EDINBURGH (U11girls T1)
Scottish United (Cleasby) Girls EDINBURGH (U11girls T1)
Warriors (Dominguez) Girls EDINBURGH (U11girls T1)
Blizzard Alliance (Cowan) Girls BALMORAL (U11girls T2)
Calgary West Thunder United (Aston) Girls INVERNESS (U11girls T2)
Foothils Reign (Rodriguez) Girls INVERNESS (U11girls T2)
Impact (Myskiw) Girls BALMORAL (U11girls T2)
New Frontier SC (Fox) Girls INVERNESS (U11girls T2)
Scottish United (Fong) Girls INVERNESS (U11girls T2)
Scottish United (Robinson) Girls BALMORAL (U11girls T2)
Scottish United (Sandor) Girls INVERNESS (U11girls T2)
SW Sting FC (Gill) Girls BALMORAL (U11girls T2)
CSWU Boys (Piexoto) Boys FALKIRK (U13boys T2)
Foothills 2009 (Herrera) Boys ST ANDREWS (U13boys T2)
Foothills 2010 (Millington) Boys LOCHLEVEN (U13boys T2)
Foothills FC 2010 White Boys ST ANDREWS (U13boys T2)
Foothills FC Green (2010) Boys GLASGOW (U13boys T2)
Fort McMurray Fury (Fontiane) Boys LOCHLEVEN (U13boys T2)
LFC U13 (Paoletti) Boys GLASGOW (U13boys T2)
New Frontier SC 10 (Quinton) Boys FALKIRK (U13boys T2)
Rangers FC10 (Solis) Boys KILMARNOCK (U13boys T2)
Scottish United (Kular) Boys FALKIRK (U13boys T2)
Scottish United (Cooper) Boys KILMARNOCK (U13boys T2)
Scottish United (Paulus) Boys GLASGOW (U13boys T2)
Scottish United (Prochnau/Breault) Boys ST ANDREWS (U13boys T2)
Scottish United (Rodriquez) Boys LOCHLEVEN (U13boys T2)
Scottish United (Saban) Boys GLASGOW (U13boys T2)
St. Albert Impact (Pereira) Boys FALKIRK (U13boys T2)
SW Sting FC (Alami) Boys KILMARNOCK (U13boys T2)
SWU FC10 Melo/Herrera Boys GLASGOW (U13boys T2)
SWU Mansi Boys KILMARNOCK (U13boys T2)
SWU SC 10 (Popara/Clarke) Boys ST ANDREWS (U13boys T2)
Warriors (De Benedetto) Boys LOCHLEVEN (U13boys T2)
Blizzard Alliance 09 (Migliaccio) Girls URQUHART (U13girls T2)
Blizzard Alliance 10 (Kuan) Girls ABERDOUR (U13girls T2)
Blizzard SC10 (Baker) Girls DUNDAS (U13girls T2)
Foothills 2009 (Colvin) Girls URQUHART (U13girls T2)
Foothills 2010 (Adekugbe) Girls DUNDAS (U13girls T2)
FOOTHILLS 2010 (Vieira) Girls ABERDOUR (U13girls T2)
MW Selects FC 2010 (Pettigrew) Girls DUNDAS (U13girls T2)
NSU FC (Contreras) Girls DUNDAS (U13girls T2)
Scottish United (Lashley) Girls ABERDOUR (U13girls T2)
Scottish United (Poissant) Girls URQUHART (U13girls T2)
Scottish United (Wiltermuth) Girls ABERDOUR (U13girls T2)
SWU SC U13 (Melo) Girls URQUHART (U13girls T2)
Family Day Caledonia Cup

Locations

Soccer Dome Q1
3105 101 Street SW
Soccer Dome Q2
3105 101 Street SW
Soccer Dome Q3
3105 101 Street SW
Soccer Dome Q4
3105 101 Street SW
Soccer Dome T1
3105 101 Street SW
Soccer Dome T2
3105 101 Street SW
Soccer Dome T3
3105 101 Street SW